Yazı Detayı
17 Mayıs 2021 - Pazartesi 20:00
 
Kurtlar Vadisi'nin kahramanları
Nihat Genç
 
 
FETÖ tarihimizin gelmiş geçmiş en büyük ajan örgütüydü, mücadelesi on yıllar daha alacak.
 
Aynı şekilde Sedat Peker'den de sadece Türk değil dünya tarihinde de eşi benzeri olmayan açıklamalar (ifşa) izliyoruz!
 
Doğuda ve batıda mafyatik oluşumları siz de okuyun izleyin bu denli içerden ve kuralsız ve eyvallahsız ve hiç bir racona sığmayan 'ifşa' 'itiraf', pislikleri-rezillikleri-ilişkileri ortalığa açığa dökmek/faş etmek, görülmüş şey hiç değil.
 
Sedat Peker ipleri kopartmış görünüyor, şimdiye kadar söyledikleri dahi üç-beş hükümet düşürebilir ve savcıları bir yirmi yıl meşgul edebilecek güçte!
 
İzlerken şok şok şok geçirdiğiniz itiraflar ancak bir yere kadar, henüz Tayyip'e AKP'ye bulaşmış değil, büyük ihtimal, şimdilik bu itiraflar karşılığını bulamazsa, yaylım ateşi sarayı da saracak!
 
Zaten saracağı kadar sarmış, şimdilik Ağar ve Soylu ve bir kaç figüran hedefte.
 
Sabah, A Haber, Hürriyet, Habertürk TV, CNN ve nice yandaş kanal ağzını açıp laf edemiyor, çıt yok çıt, korkudan sus pus olmuşlar!
 
Argonun en ünlü şu meşhur porno fıkrasında eşek arslanın arkasına geçer ve bir de öpücük deyince arslana, hikayesi. Arslan, bir kımıldayabilsem bir dönebilsem, diye karşılık verir, Engin Ardıç, Ahmet Hakan, Abdülkadir Selvi, Mahmut Övür'ü, nicesi, bir 'kımıldayabilseler'.
 
Sevgili okuyucu, sen de uyuma, olup biteni film gibi seyretme, kim kimle ilişki içinde kim kimin adamı az da olsa bir zahmet gözünü açıver.
 
Hikayemiz kısaca Çakıcı'n hapisten iktidarın affıyla salıverilmesiyle başlıyor, bugün anlıyoruz ki, yüce büyüklerimiz, limanlar uyuşturucu trafiği sahipsiz kalmış alemleri ve Ağar ve Korkut Eken ve Çakıcı'nın topluca verdikleri fotoğrafla yeni bir düzene oturtmaya çalışmış.
 
Filmin ikinci yarısında “Turan Kağanı” ünvanlı Peker küskün-dışlanmış ve burnundan soluyarak Dubai'de sahne alıyor ve evinin aranması, ailesi ve kızlarının rencide olması ve suç örgütü lideri tanımına karşı savaş açıp ne biliyor ne gördüyse arkadaşmış dostmuş gözünün yaşına bakmadan ifşa ediyor.
 
Tabii beş ton eroin ve limanlar ve eski İçişleri Bakanı filmin ana iskeleti!
 
Bu kadar.
 
Daha çok yazıp çizeceğiz, ayrıntıya inelim.
 
Sözcü-Korkusuz yazarı Memduh Bayraktaroğlu, sana ne oluyor?
 
Sedat Peker, 5. videosunda M. Bayraktaroğlu'nun akıl hocası olduğunu Tansu döneminde Çiller'in kocasıyla evinde toplantılar yaptığını ve 'ağbisi' olduğunu söyleyip, Bayraktaroğlu'nun maskesini de düşürüyor.
 
Çünkü Bayraktaroğlu'nu Sözcü gazetesi Atatürkçü yazar diye takdim ediyordu, tövbe etmiş o günlerde geride kalmış diyorlardı ki, her şey hiç değişmemiş, aynı akıl hocası aynı ağbi yardımcı rollerde.
 
Memduh Bayraktaroğlu Peker'in ifşası başlar başlamaz telaşa kapılıp hemen araya girip tarafları sakinleştirmeye-akıl hocalığına-racon kesmeye ona neyse niye panikle başlıyor.
 
Hatta, Ağar'ın oğlu küçükken kız kardeşini kaybetti o yüzden uyuşturucu kullanıyor gibi Ağar ailesini mazur gösteren ifadeler ve neyse bir çok şey. Ağar'ı ve ailesini temizlemek Sözcü gazetesine mi kaldı?
 
Ve Sedat Peker 5. videosunda Memduh ağbisine açıkça 'sır' abi sırrı faş etmem deyip rahatlatıyor, yani, ben delirmedim, sadece Ağar ve Soylu'yu ifşa ediyorum, sınırlarımı biliyorum demeye getiriyor.
 
Ve bu filmde Akşener de Ağar da Memduh'un ve Sedat Peker'in ortak abisi ablası, ailenin güzelliğine şekline bakar mısınız? Hepsi Sözcü'de, vay maşallah!
 
Yani Bayraktaroğlu Sözcü-Korkusuz yazarı!
 
Derin ilişkileri merak mı ediyorsunuz, evet, uyuşturucu baronlarına bazen gücünüz yetmez yakalayamazsınız, ama bir çok büyük akıl hocası ortalıkta, işte gözünüzün önünde, neden sormuyorsunuz, senin Sözcü'de ne işin var?
 
Seni Sözcü'ye hangi güç yazar yaptı diye.
 
Mesela Halk TV'yi kutlamak lazım Peker videoları üstüne gidip çok güzel programlar yapıyor, ama, Halk TV'ye de söylüyorum, buyrun, olayın içeriden şahidi var, bizatihi akılhocası rolü oynayan Memduh Bayraktaroğlu 'na 5. videoda baş rol dahi verilmiş, bir zahmet ekrana çıkartın anlatsın... Tamam Ağar'ı konuşturamazsınız tamam Soylu'nun ağzından laf alamazsınız ama Memduh Bayraktaroğlu, işte orada, hadi, bakalım şöyle sorgucu gazetecilerin ortasında ekrana çıkartabilecek misiniz?
 
Ya da İsmail Küçükkaya, koskoca Fox TV, Memduh Bayraktaroğlu'nu bir zahmet çıkartın da görelim, size Tansu döneminden bugüne ilişkiler ağını yeni gelişmelerle bir özetleyiverse.
 
Akşener, Ağar, Çakıcı, Peker ve Fetö ve saray... Bu ilişkiler ağının dününü bugününü Memduh Bayraktaroğlu'ndan dahi iyi bilecek kim var!
 
Bizatihi içerden şahit!
 
Memduh Bayraktaroğlu denen bu adam Susurluk günlerinde Tansu'nun bir TV'si vardı, BRT mi ne, oraya, arkasına Ağar'ı, Fetö'yü, bilumum mafyayı alıp, bizi öldütmekle ağır tehditlerde bulunurdu, 'susturun şu Nihat Genç'i' diye, ve mafya, aleni tehditle hesabımı kestiğini söyleyen telefonlar açmaya başlayınca, evden altı ay hiç çıkmadığım günler yaşadım. Mafyanın akıl hocasını o günden tanıyor, izini sürüyorum, heyhat, gün geldi o Atatürkçü Cumhuriyetçi oluverdi arkasına Uğur Dündar gibi güvenilir nice abinin kalkanını alıverdi!
 
Türkiye'nin en güvenilir gazetecileri ve Uğur Dündarlar bir zahmet Memduh Bayraktaroğlu'nu Sözcü gibi Atatürkçü gazeteye yazar yaptıran gücü söyleyiversinler!
 
Boşuna uğraşmayın bu derin ilişkiler ağına güçleri yetmez!
 
Bu derin ilişkiler ağı, Bahçelisi Akşener'i sarayı Fetö'sü, dünü bugünü, dünya değişse, bin defa hükümet değişse, yeri sabittir, değişmez.
 
Başından beri söylediğim budur, siyaset dediğiniz Kurtlar Vadisi filmidir, tarikatları ve uyuşturucu baronları ve Malkoçoğlu gibi gösterilen fedailer hepsi AYNI KAHRAMANLARDIR!
 
Bu sağcı muhafazakar dinci milliyetçi tarikat-uyuşturucu baronu-mafya siyasetinin aralarında anlaştıkları tek büyük ortak noktası, alayının Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı oluşlarıdır!
 
Bunu asla aklınızdan çıkartmayın, Uğur Mumcu ve nice Kemalist yazarın öldürülme sebebi budur, Fetö operasyonlarıyla binlerce yüksek subayın işinin bitirilip tasfiye edilmesinin asıl sebebi budur.
 
Dikkat edin Akşener amirallere anında 'zevzek' derken güya muhalif rakibi Bahçeli de amirallerin apoletlerini sökmekle meşguldu, yani, ikisi de hepsi de tarikat ve cemaatleriyle toplamı aynı Cumhuriyet'in karşısında aynı avantür KURTLAR VADİSİ filminin kahramanlarıdır!
 
İşte çok basit bir soru, mafyanın abisi ve 'akıl hocası'nın Sözcü'de ne işi var?
 
Bu kadar basit bir soruyu o cenahta sorabilecek delikanlı Atatürkçü Kemalist cesur bir yazar var mı, tanıyor musunuz, o halde?
 
Bu ülkede öyle ya da böyle sağcı ya da solcu bir şekilde irili ufaklı bir rolle olsun KURTLAR VADİSİ'nde rol almayan bir siyasetçi gazeteci işadamı kaç tane kaldı sanıyorsunuz?
 
Bu ülkede rezil ve ifşa olmamış kimsenin artık kalmamış olduğunu ilerleyen videolarında Sedat Peker de galiba çok geç kaldık deyip anlayıverdiğinde the end yazacak ve hayat eskiden olduğu gibi kaldığı yerden sağcısı solcusu uyuşturucusu muhalifi iktidarı dünya güzeli cennet vatanın milli yerli mücadelesine devam edecek!
 
Digitürk'te yayın yapan Ulusal Kanal, bu tarikat-mafya-uyuşturucu trafiği, Ağar, Akşener, konuları tam da sizin uzman olduğunuz konulardı, hayırdır gıkınız çıkmıyor.
 
 
 
Etiketler: Kurtlar, Vadisi'nin, kahramanları,
Yorumlar
Diğer Yazılar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı